Akademia 50+

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych Sp. z o.o.-sp.k. wraz z Instytutem Nauk Społeczno-Ekonomicznych Sp. z o.o. oraz Fundacją Inicjatyw Regionalnych zaprasza firmy i instytucje z woj. łódzkiego do udziału w szkoleniach w ramach Akademii 50+.

Czytaj więcej

 

Akademia j. angielskiego

Pracowników MŚP z woj. łódzkiego zapraszamy do udziału w darmowych szkoleniach z języka angielskiego. Zajęcia prowadzimy na dowolnych poziomach w czasie i miejscu dostosowanym do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Prowadzimy zarówno szkolenia otwarte (dla pracowników różnych firm), jak i zamknięte (dla konkretnego przedsiębiorstwa).

Czytaj więcej

 

Analizy społeczne i ekonomiczne

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych opracowuje analizy społeczne i ekonomiczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Czytaj więcej: Analizy społeczne i ekonomiczne

 

Aktywizowanie osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych wspiera osoby znajdujące się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy. Aktywizuje je zarówo zawodowo, jak i społecznie i edukacyjnie.

Czytaj więcej: Wykluczenie społeczne

 

Ewaluacja

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych gwarantuje przeprowadzenie rzetelnej i kompleksowej ewaluacji.
Nasze doświadczenie obejmuje realizację badań ewaluacyjnych w ponad 50 projektach.

Czytaj więcej: Ewaluacja projektów badawczych

Edukacja

Instytut oferuje Państwu szereg kompleksowych rozwiązań o charakterze informacyjnym i informatycznym, pozwalających instytucjom naukowym oraz placówkom oświatowym zwiększać efektywność procesu kształcenia oraz procesów zarządzania.


Czytaj więcej: Edukacja

Szkoła językowa

Miło nam poinformować, iż Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych rozpoczął działania przygotowawcze do otwarcia szkoły językowej. Obecnie kompletujemy kadrę dydaktyczną, opracowujemy bloki tematyczne oraz przygotowujemy działania informacyjno-promocyjne tego przedsięwzięcia. Zapraszamy wkrótce!