Ułatwienia dostępu

Opis zakresu działalności firmy Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych Sp. z o.o.- Sp.k.

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych Sp. z o.o.- Sp.k. to firma szkoleniowa, w której osoby dorosłe, pracownicy, młodzież, dzieci mogą nabyć nowe umiejętności.

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych Sp. z o.o.-Sp.k. realizuje szkolenia miękkie i twarde. Podczas szkoleń miękkich uczestnik może nauczyć się na przykład radzenia sobie ze stresem lub jak poszukiwać pracy. Szkolenia twarde dotyczą konkretnych umiejętności zawodowych.

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych Sp. z o.o.- Sp.k. prowadzi szkolenia w formie stacjonarnej lub on-line. Szkolenia odbywają się w przystępnych godzinach. Uczestnicy mogą się szkolić także popołudniami oraz w weekendy.

Po zakończonym szkoleniu Uczestnicy mogą zdawać test wiedzy. Jeśli uczestnik zda test na odpowiednim poziomie otrzyma dokument o ukończonym szkoleniu.

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych Sp. z o.o.- Sp.k. zajmuje się także projektami dla osób dorosłych, młodzieży, pracowników.

Nasza firma jest przyjazna osobom ze szczególnymi potrzebami. Relacje w Instytucie Nauk Społeczno-Ekonomicznych Sp. z o.o.- Sp.k. są oparte na przyjaźni, szacunku i wzajemnej współpracy.

Dokumenty dostępności

Deklaracja dostępności

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Deklaracja dostępności dotyczy strony internetowej instytut.inse.pl.

Data publikacji strony internetowej:  . Data ostatniej dużej aktualizacji: 

Przygotowanie deklaracji dostępności

Data sporządzenia deklaracji: .

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.

Data ostatniego przeglądu deklaracji: .

Skróty klawiaturowe

Na tej stronie internetowej można korzystać ze standardowych skrótów klawiaturowych.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Na tej stronie internetowej są problemy, które wynikają z niespełnienia wymogów dostępności cyfrowej? Zgłoś to mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie - 736 843 127.

W zgłoszeniu podaj:

  • swoje imię i nazwisko,
  • swoje dane kontaktowe (np. numer telefonu, e-mail),
  • dokładny adres strony internetowej, na której jest niedostępny element lub treść, 
  • opis na czym polega problem i jaki sposób jego rozwiązania byłby dla Ciebie najwygodniejszy.

Obsługa wniosków i skarg związanych z dostępnością 

Na Twoje zgłoszenie odpowiemy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu 7 dni od jego otrzymania.

Jeżeli ten termin będzie dla nas zbyt krótki poinformujemy Cię o tym. W tej informacji podamy nowy termin, do którego poprawimy zgłoszone przez Ciebie błędy lub przygotujemy informacje w alternatywny sposób. Ten nowy termin nie będzie dłuższy niż 2 miesiące.

Jeżeli nie będziemy w stanie zapewnić dostępności cyfrowej strony internetowej lub treści, z Twojego zgłoszeniu, zaproponujemy Ci dostęp do nich w alternatywny sposób.

Jeżeli nasze działania nie będą dla Ciebie zadowalające, możesz zgłosić skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich.