kropa
Analizy
społeczne
i ekonomiczne

kropa
Ewaluacja
projektów
badawczych

kropa
Edukacja

kropa

Wykluczenie

społeczne

Praca

Obecnie Instytut prowadzi rekrutację na stanowisko:

Stażysta/Stażystka na płatny staż

w ramach projektu ”Od zwolnienia do zatrudnienia II – kompleksowy outplacement w województwie łódzkim z zastosowaniem multimedialnych narzędzi rynku pracy”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020 Oś Priorytetowa X „Adaptacyjność pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Działanie X.2 „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw”, Poddziałanie X.2.2 „Wdrożenie programów typu outplacement”www.aktywizacja.inse.pl.

Oczekujemy:

  •    wykształcenia wyższego (ew. student ostatnich lat studiów);
  •    umiejętności analitycznego myślenia;
  •    łatwości w posługiwaniu się słowem pisanym w języku polskim.

Oferujemy:

  •    możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  •    stypendium stażowe.

Miejsce pracy: Łódź

Długość stażu: 3 miesiące

Specjalista ds. projektów

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz nadzór nad jej przepływem;
  • monitoring prawidłowej realizacji projektu zgodnie z ustalonym budżetem
    i harmonogramem;
  • sprawozdawczość projektu, w tym współpraca z Instytucją Pośredniczącą oraz przygotowywanie wniosków o płatność;
  • monitoring ogłaszanych konkursów aplikacyjnych w ramach RPO oraz PO WER;
  • współopracowywanie wniosków aplikacyjnych.

Oczekujemy (nieobligatoryjnie):

  • co najmniej rocznego doświadczenia w realizacji i/lub opracowywaniu projektów finansowanych ze środków unijnych lub krajowych;
  • znajomości dokumentów, procedur i szczegółowych wytycznych EFS;
  • znajomości Centralnego Systemu Teleinformatycznego (SL2014);
  • umiejętności samodzielnego planowania i sprawnego organizowania własnej pracy;
  • doświadczenia w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie projektów z EFS;
  • łatwości w posługiwaniu się słowem pisanym w języku polskim.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub cywilno-prawną, w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość udziału w opracowywaniu i wdrażaniu projektów o tematyce społecznej.